Вона з дитинства мріяла бути у сфері краси. Лиш не знала, що саме хоче робити. Фарбувати дівчат, шити гарні сукні, чи бути моделлю. Коли підросла, зрозуміла, що це все можна поєднувати і насолоджуватися у комплексі. Тепер допомагає дівчатам та діткам правильно підкреслити свою красу та продемонструвати це публіці на подіумі чи на світлинах.

Чим унікальні фотопроекти, які ти створюєш? Назви кількість людей, які були на них

Найбільшим був дитячий фото-проект, в якому зібрали 103 дитини і відзняли їх в сукнях салону “Міланія” перед новорічними святами.
Ще трішки, і можна буде сказати, що вже за ювілейні 10 років, що я провела у модельному бізнесі, мені вдалося відшукати надійних та найкращих майстрів своєї справи. Як тільки з’являться ідея створення проекту, я вже знаю, до якої студіі краси мені бігти, де найкращі бьюті майстри, де є супер сукні для діток, а де можна взяти плаття для дорослих. Хто може дуже душевно все це відзняти і, саме головне, де! Коли найкращі майстри працюють в одній команді, результат виходить найкращий. І найприємніше- економно вигідним, адже якщо прорахувати вартість тих самих послуг окремо, вийде в десятки разів дорожче!

Що за проект ти робиш зараз?

Це буде дуже жіночний фотопроект, в якому хочемо підкреслити справжню красу дівчат. Так як то буде напередодні свята усіх жінок, це стане ще одним приводом нагадати собі та оточуючим, що приємно виділяти трішки часу і на себе кохану. А для чоловіків – це гарна альтернатива не заморочуватись над подарунком для дружини/дівчини, а подарувати можливість поринути у казку.

З салоном “Анна-Марія” ти працюєш уже не вперше. За що любиш цей бренд?

Так, з цим салоном я працюю не вперше. Вже двічі мала досвід, і він був позитивним. Перший раз ми разом робили показ в рамках проекту VONA.NOVA, другий раз у нас був фото проект “Ранок нареченої”. Люблю працювати з людьми, у яких витончений смак до прекрасного. Тут якраз саме той випадок. Коли переступаєш поріг салону – все? ти у іншій реальності! Турбота про клієнта, затишна атмосфера, а головне – сукні, від яких очі важко відвести. А як важко обрати сукню, бо усі дуже гарні, кожна ексклюзивна, і ціни… вони досить приємні. Особливо, коли розумієш, що ця сукня ніби магічна. Одягнувши іі – одразу настрій, одразу посмішка. Тому на цьому проекті ми вирішили дати можливість і іншим дівчатам відчути те, що відчула я сама, будучи у примірочній салону АnnaMariee.

Ти вмієш внести іннновацію в проекти. Як тобі то вдається?

Я ще не впевнена , що знаю на всі 100%, але мені хочеться вірити, що я на вірному шляху і мені то вдається. Ми з моіми дівчатами з команди даного проекту відходимо від стереотипів, що гарна дівчина – то дівчина з ідеальними параметрами до 25 років.

Що дає жінкам участь у фото-проектах?

У наших проектах беруть участь дівчата 25+ з непропорційними параметрами( а в кого вони ідеальні?), заміжні і ті усі, хто прагне вдосконалення. І саме після наших перевтіленнь вони починають в себе закохуватись. Наші фото-проекти для когось – то можливість оновити аватарку, а для когось – крик з натовпу, що за декілька років декрету є можливість день виділити на себе красиву.

Ти організовувала багато івентів. Розкажи про них

Організовую багато, а ще більше їх проводжу у якості ведучої. На даний момент готуємо з Юлею Турчик дитячий фешн захід FK “MILANIALAND”, що відбудеться 14.04 у ресторанному комплексі “Ренесанс”. Вже почались перші підготовки, моделі набрані, відшивається колекція. Ми на старті звершення нової дитячої моди. В планах ще 2 проекти, вони поки сирі, але на стадії випікання. Гадаю, скоро можна буде про них вже говорити. А між ними зустрічі з моіми любими нареченими, з якими обдумуємо, про яке саме весілля вони мріяли, що саме ми можемо втілити в життя та як ми його проведемо.

Хто твій конкурент?

Конкуренти – реально не знаю хто! У мене так мало вільного часу, що я не встигаю над цим замислитися.

Кому може бути цікавою співпраця з тобою?

Співпраця може бути цікавою усім: хто хоче розвиватися так само як і я, хто творить щось неординарне і цікаве, хто любить красу. Хто хоче, щоб його свято відбулося душевно та емоційно, і запам’яталось на все життя. Я готова завжди до співпраці.

Кого з людей читаєш?

Читаю Марину Прісняк (не “підлизуюсь” ). Ну чесно, більше не вистачає часу. Ще Наталю Ішкову, толково дуже описує все. І Комаровского, бо я все-таки мама, потрібно хоч якось в цьому напрямку розвиватись.

Які місця в Вінниці любиш?

Для мене таблеткою від усіх проблем завжди був шопінг. Зараз він став трохи більш вужчою класифікацією: люблю купувати косметику, якісну, класну і щоб не за всі гроші. Тому тепер моє улюблене місце,то магазини компанії Ефталія Нікон. Якщо я туди потрапляю, то і кави випити можу, і душевно порозмовляти, і додому піти з пакетом усього + ще з думкою, що гаманець не порожній. Це місце, в яке приходжу, коли і добре, і сумно. Це мій аналог психологічного кабінету.


097 4864848, event-агенція Юliam

Фото надані Юлією Мельник