Початок професії:  з  юнацтва захоплювалась подіумним макіяжем, слідкувала за новинками , а коли трапився мій перший декрет, зрозуміла, що час діяти. Опанувала курси по макіяжу, потім ще одні , і ще одні . Готуючись до нового декрету, почала навчатись робити гарні зачіски для довершеного образу.

Досвід:  проводжу курси «Сам собі візажист», працюю в обладнаному кабінеті в районі старого міста, досі постійно навчаюсь. Працювала на фотосесіях в Німеччині.

Безпека та стійкість: всі матеріали обробляю спеціальними засобами та слідкую за інструментами. Мій макіяж тримається до двох діб зазвичай( більше не пробували) як в влітку так і взимку, змивати можна звичайними засобами для зняття макіяжу чи вмивання.

Ціна: від 370 грн. | близько години

Бренди:  працюю в основному на Американській професійній косметиці: Anastasia Beverly Hills, The Balm, Tarte, Urban Decay, MAC.  Слідкую , щоб не було підробок. Для догляду за обличчям люблю корейський  бренд  Loshen,  для волосся працюю в основному зі  Schwarzkopf.

Ексклюзивність:  маю індивідуальний підхід до кожного клієнта, не працюю по шаблону а тільки підкреслюю красу жінки.

Порада:  головне – це добре виспатись. Не бажано вживати спиртне напередодні та пізно лягати, адже це все відобразиться на набряку під очами (хоч  і з цим можна впоратись). Також не раджу напередодні  ходити до косметолога, краще це зробити заздалегідь . З приводу волосся – воно має бути вимите зранку та просто висушене феном. Рекомендую одразу вдягатись у потрібне вбрання. Якщо ж до події ще довго, то краще приходити у кофтині, що розстібається або легко знімається через ноги.

Цікаве:  часто працювала візажистом на Вінницьких днях моди та для журналу «Весілля по Вінницьки»,  влаштовую спільні фотосесії разом з Оленою «VIP Метаморфоза».


1-й провулок Данила Нечая 11 ( третя зупинка від площі Перемоги); 0985610406
8:00-20:00; для наречених цілодобово, без вихідних

Фото надані Юлією Островською