Ти могла б виїхати будь-куди, чому залишилась у Вінниці?

Я не могла виїхати, у мене в середині навіть не було такої установки і потреби. Бачила, чула, спостерігала, як планують свої переміщення інші, але мій внутрішній спостерігач не дійшов навіть до пункту вагання. Йому було спокійно в своїх стінах.

Тішила можливість хоча б раз в пару днів бачити чоловіка, хай навіть на декілька хвилин. Правда цю можливість ми зрозуміли лише через добу, бо в момент, коли чоловік пішов добровольцем в Тероборону, а для мене це = на війну, я не мала уявлення, коли ми побачимось наступного разу і чи побачимось взагалі. Та, як не крути, повідомлення від друзів з-за кордону, що нас чекають в будь-яку мить, доповнювали внутрішній спокій.

Я обрала варіант залишатись вдома. І дякувати Богу, це все ще можливо.

Що ти робиш в період війни?

Залишившись без роботи (точніше тимчасової потреби туди ходити), я знову повернулась до декретних занять – це книги і мед, а точніше – їх поширення в люди:) Бо то круто, коли ти можеш рекомендувати мед і на питання якості відповідати впевнено з чистою душею і спати після того теж спокійно. А все тому, що я точно знаю/бачу/насолоджуюсь, як віддано і турботливо піклується про бджілок і пасіку дідусь (тато чоловіка). А займатись книгами – це ще одна можливість бути причетною до щастя людей:) Коли ще змалечку дитя волочить книжечку наніч почитати, це ж чистий кайф… школяр відкриває новий світ, підліток проживає невідомі досі емоції разом з героями, а дорослий в книгах знаходить, що ж він все-таки хотів, коли був ще зовсім маленьким, або сотні інших варіацій, як книга може бути корисною для людини. А ще вільний час знову вивільнив простір для питань “хто, де, навіщо, з якою метою і як це все трансформувати у внутрішнє щастя і світло, навчившись з цим всім жити в любові і радості:)))”

Юлія Вороніна
Дружина сміливого красеня, мама маленької бунтарки, намагачка (та, що намагається😂) розвивати медову сторінку bee.stories.ua і недокінця реалізована засновниця Книжкових маньяків:)
https://www.facebook.com/yulya.kotsora