Жінка, здається, починається з волосся. А вони знають, як ваше волосся зробити таким, аби його хотілось торкатись і воно зачаровувало погляди.

STUDIO HAIR AND TAN BY MARTA K.

Шість років тому я вперше спробувала кератин на собі. З тих пір моя любов до цієї процедури вічна. І, мабуть, з того моменту зрозуміла, що хочу доводити до ідеалу інших, допомагати їм у перевтіленні волосся. Адже ідеальна зачіска — доглянута!

ЮЛІЯ ЧУБКО, GORGEOUS HAIR FOR QUEENS

Твоє волосся  — це твоя корона, яку ти ніколи не знімаєш.

Без усяких докорів сумління я безмежно пишаюся своїм  9 річним досвідом роботи. А ще більше пишаюсь тисячами позитивних відгуків своїх клієнток. І тим, що багато з них довіряють мені своє волося уже по 8-9 років. 

ЛЮДА КОЗАК, LOVE STUDIO

Я професійний перукар — колорист, тому займаюсь усім, що пов’язане з волоссям: стрижки, фарбування будь-якої складності, різноманітні відновлення волосся та кератинове вирівнювання. Але вважаю, що найважливіша послуга з догляду для волосся, яку може отримати кліент- це якісна консультація, в якій майстер розповідає, що саме підходить клієнту і допомагає підібрати відповідний до структури та типу волосся догляд.

НАТАЛІЯ ГУЛИЧ: LAVANDA ART ROOM

2 роки, понад 20 дипломів фірми Felps, інтенсивне навчання у головного технолога Felps. Окрім того, наразі сама навчаю майстрів. Я працюю виключно з Felps, так як поки не бачу йому гідної заміни. Він не дешевий, але гарантує якість. Felps є в класичних складових, для натурального волосся, блондинок, вагітних, навіть для дітей від 12 років.

АНАСТАСІЯ ТАРАСЮК, ROYAL BEAUTY HOUSE

Перукарем працюю вже понад  15 років.  6 років тому здобула диплом з кератинового вирівнювання волосся від бренду Luxliss (тоді це був один з перших винаходів технологів). Через декілька років з’явився препарат нового покоління бренду Honma Tokyo,  який вже не містив формальдегіду, не мав сильного різкого запаху та мити волосся після якого можна вже через 30-40 хвилин.