АННА ВАРАНИЦЯ

В житті важливо розуміти, хто ти є і йти саме своїм шляхом, адже серце — орієнтир, воно ніколи не бреше! Важливим є сім`я, традиції, дружба — бо це основа основ, опора і фундамент. А ще робити те, що любиш і любити те, що робиш!

ІГОР ОГЕРЧУК

Може, це прозвучить банально, але в житті головне жити… не існувати, не доживати віку, а саме жити. І жити своїм життям, прийняти його зі всіма перевагами і недоліками. Звісно, бажати кращого і йти до своєї мрії, але і не забувати цінувати, що маєш, і насолоджуватись саме цим моментом, саме зараз.

ДАРІЯ РАДЗІКОВСЬКА

Люди, кохання, вчинки, робота, почуття, творчість, емоції — немає неважливого. Є ставлення до речей, є вчинки, є те, що ми творимо. Ми самі обираємо ступінь важливості усього в своєму житті, тут головне не помилитись.

СОФІЯ САКАЛОШ

У житті важливо не проґавити миті щастя, радості, ті моменти, які даруватимуть незабутні спогади. Важливо не загубити себе, реалізовувати свої задуми, не боятись труднощів. Важливі – ті люди, які поруч: сім’я, друзі, кохана людина.

ЗАХАР ЧАЙКОВСЬКИЙ

В житті… хм… багато всього: враження, емоції. І не просто емоції, а ті, які змушують серце битись частіше. Нехай то буде кохання, захват або чистий страх, але так, щоб їх відчувати всім тілом і серцем…

АНАСТАСІЯ ШИМАНСЬКА

Для мене, так як і говорить моя героїня Гестія: «Найважливіше місце в житті займає сім’я». Це найголовніше.

ВАСИЛЬ ОЛЕНИЧ

Важливим у житті є люди, які оточують вас і яких оточуєте ви. Емоції, які ви отримуєте та віддаєте. Усе інше перетвориться на пил.

НАТАЛЯ ДЕМЧУК

У житті важливо бути дослідником, учнем, збагачуватися від різних проявів себе і життя, йти з широко відкритими очима і творити добро, примножувати радість, дарувати посмішку і відчувати повноту в кожній митті.

ФЕДІР МЕЛЬНИК

Що є важливим у житті? Мить, природа, люди, посмішки, серця.

ІРИНА ВЕРНІКОВСЬКА

Мої діти, сім’я, звісно, на першому місці. Та найважливіше в житті — знайти свій шлях, свій «ікігай» і не зраджувати собі. Тоді буде гармонія і злагода у всіх сферах життя.

Матеріал підготований в рамках спецпроекту з “Тетиторією Театральної Творчості”
Це історія про тих, хто вміє боронити рідне і кохати всім серцем …. ❤️
Вистава “Мандрівник”. Режисер-постановник: Анна Вараниця